سفارش تبلیغ
صبا ویژن

خرید سجاد شهباززاده در زمستان

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا منصوریان برای نقل و انتقالات زمستانی روی دو هدف تمرکز کرده است، جذب یک بازیکن بازیساز در میانه میدان و همچنین به خدمت گرفتن مهاجمی کلاسیک و گلزن برای رفع ضعف های گلزنی تیم. در این راستا گزینه ها نیز مشخص است به همین خاطر مذاکرات رفته رفته شکلی واقعی تر به خود می گیرد.


برای خط حمله اولین و آخرین گزنیه منصوریان کسی نیست جز سجاد شهباززاده که در ابتدای فصل با وجود مخالفت های منصوریان راهی ترکیه شد و نیم فصل عجیبی را در آلانیا پشت سر گذاشت.در شرایطی که سکونشینی های ادامه دار شهباززاده در سوپرلیگ ترکیه باعث شده تا امیدها در راه بازگشت این بازیکن به استقلال بیش از گذشته شود از باشگاه استقلال خبر می رسد با اصرار منصوریان نماینده این تیم ظرف یکی ، دو روز آتی راهی ترکیه خواهد شد تا به صورت مستقیم با شهباززاده و مدیربرنامه هایش برای بازگشت مذاکره کند.

 


شهباززاده که در آخرین بازی تیمش دوباره در لیست 18 نفره قرار نگرفت در آخرین تماس های برقرار شده از سوی استقلالی ها بار دیگر تاکید کرده بود که ترجیح می دهد به چالش اروپایی خود ادامه دهد تا این که به استقلال بازگردد اما با این حال منصوریان برای بازگرداندن شماره 10 فصل گذشته همچنان اصرار دارد به همین خاطر باشگاه شدیدا پیگیر مذاکرات با این بازیکن و مدیربرنامه های ترک تبارش است.